Stahovací pás

Stahovací pás je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®. Proč pro vyřešení diastázy nosit pás?

  1. Cílem je přisunout pravou a levou stranu přímého břišního svalu k sobě a dostat oslabené vazivo do užší pozice, ve které se může začít hojit. Proto k vyřešení diastázy nestačí pouze cvičit, ale nošení pásu výrazně podpoří hojení, protože jinak vazivo zůstává pořád slabé a natažené.
  2. S pásem jsou cviky na břicho efektivnější, protože když je přímý sval díky pásu ve správné pozici, svaly nejen, že posilujete tam kde je chcete mít a ne daleko od sebe, ale zároveň to vše mnohem lépe funguje.
  3. Pás pomáhá myslet na správné držení těla, které je pro vyřešení diastázy a udržení dosaženého stavu klíčové.

V současnosti nabízíme dva typy pásů : osvědčenou klasiku - Diastasis Rehab Splint® a novinku TogetherWear® Splint. Dobré je, si oba typy pásů porovnat a zvolit ten pravý pro vás.

Pro určení velikosti a typu pásu si prosím přečtěte návod jak se změřit. Návod jak nasadit pás naleznete zde.

hodiny

Vzhledem k tomu, že pás se nosí 24 hod denně, zvažte ještě nákup druhého pásu, abyste mohli jeden vyprat a druhý nosit, nebo mít jeden na sport a druhý na běžné nošení apod.Pás - Diastasis Rehab Splint

Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko, lze nosit i přímo na tělo.

Složení materiálu: zadní díl (85% nylon, 15% spandex + 100% polyurethane), suchý zip (100% nylon), ramena pásu (65% dacron, 35% gumová nit)

pás

Pás - TogetherWear® Splint

Pás doporučujeme nosit dohromady s tílkem TogetherWear Tank Top.

Složení materiálu: zadní díl zadní část: 89% nylon, 11% spandex, zadní díl uvnitř: 100% polyurethanová pěna, zadní díl vnitřní část: 100% nylon, suchý zip: 100% Nylon, elastická ramena: 70% polyester, 30% gumová nit

Tento pás TogetherWear® Splint je stejně jako pás Diastasis Rehab Splint® unisex pro ženy i muže. Kontsrukce pásu je stejná, až na to, že pás má dva suché zipy na obou stranách zadního dílu, takže se zadní díl připevní na spodní tílko a to usnadňuje nasazování. Také dvě elastická přední ramena mají suché zipy, které se připevní vepředu a lépe tak drží na místě. Pás doporučujeme nosit dohromady s tílkem TogetherWear Tank Top.

Tílko je unisex pro ženy i muže. Je vyrobeno ze suchého zipu s nylonem a spandexem. Vzhledem k tomu, že tílko se nosí dlouhodobě, je antimikrobiální a tkanina odvádí vlhkost z povrchu pokožky. Tuto tkaninovou technologii najdete v mnoha vysoce výkonných atletických a sportovních oděvech, a to díky prodyšnosti, schnutí a chlazení. Když se potíte, vaše tělo se snaží ochladit. Většina oděvních tkanin bude zadržovat vlhkost a zabraňuje rychlému odpařování potu. Způsob, jakým tkanina pro odvod vlhkosti funguje, je, že když ji budete nosit a začnete se potit, vlastnost ve vláknech absorbuje a uvolňuje vlhkost na povrch pro rychlé odpařování. Tkanina také nebyla barvena, protože někteří lidé jsou alergičtí na složky v barvivu.
Více na youtube.com/watch?v=eb1tJNqYivM.

pás

Začněte cvičit Tupler Techniku doma a dejte sbohem diastáze

vyberte si jeden ze základních balíčků a začněte cvičit do 3 dnů

chci balíček na cvičení

Osobní trénink je nejlepší cesta, jak začít s Tupler Technikou

začněte cvičit pod dohledem trenérky a nastavte si správné návyky pro cvičení doma

chci osobní trénink