Jak nasadit standardní pás

nebo hledáte jak nasadit pás s tílkem TogetherWear®

Diastasis Rehab Splint®

1) Pás nasazujte vždy před zrcadlem, abyste napoprvé přilepili ramena správně a nemuseli suché zipy zbytečně několikrát přelepovat, protože tím dochází k jejich rychlejšímu opotřebení.

2) Položte zadní díl pásu na záda a ujistěte se, že ho máte souměrně na obou stranách. Štítek by měl být na vnitřní spodní levé straně. Držte levé spodní rameno pásu u štítku levou rukou a horní pravé rameno na druhé straně s pravou rukou. V horní části by měl pás sahat na vrchol spodní části žeber

3) Nyní překřižte ramena pásu a vyměňte ruce. Ujistěte se, že horní rameno po překřížení zůstalo nahoře. Takže nyní levá ruka drží horní rameno a pravá ruka drží rameno z druhé strany.

4) S mírně pokrčenými koleny a příčným břišním svalem v 5. patře u páteře, shromážděte do ruky horní rameno, které držíte nyní levou rukou. Ruku držte na břichu. Nyní rukou přesuňte sval na pravé straně těla směrem ke středu těla (Podržte jej v této poloze hranou druhé ruky. Nyní narovnejte toto rameno (nenatahujte ho), které držíte levou rukou a přilepte konec ramene na levou horní část pásu. Dívejte se u toho na sebe do zrcadla, abyste viděli, kam jej přilepíte. Nepřilepujte rameno příliš vysoko, protože by šlo mimo pás a dráždilo by vám kůži nebo se přichytávalo na oblečení. Nepřilepujte ho ani příliš nízko, aby se nekřížilo s dalším ramenem.

5) Vytáhněte rameno na straně se štítkem. Shromážděte toto rameno v pravé ruce. S příčným svalem v 5. patře, hranou levé ruky posuňte sval na levé straně ke středu. Narovnejte rameno a připevněte na horní pravou část pásu.

6) Vytáhněte spodní pravé rameno. Shromážděte ho v levé ruce. S příčným svalem v 5. patře, přesuňte sval na pravé straně těla ke středu. Narovnejte rameno a připojte ho na spodní levé straně pásu.

7) Když přitáhnete svaly k sobě, vedlejším efektem může být, že se břicho vyboulí pod pásem. Ve 4. týdnu programu se můžete na tuto oblast zaměřit, až začnete s dvojitým stahováním.

8) Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko. Aby vám lépe seděl na bříšku můžete umístit nalepovací suchý zip na střed spodního dílu.

Video návod, jak nasadit pás