Jak nasadit pás s tílkem TogetherWear®

nebo hledáte jak nasadit standardní pás

TogetherWear® Tank Top & Splint

krok 1.

1) Dívejte se do zrcadla a držte zadní díl pásu ve stejné výšce na obou stranách. Štítek se značkou je vždy na levé straně.

krok 2.

2) Přilepte zadní díl pásu na tílko přímo pod žebra, resp. pod podprsenku.

krok 3.

3) Levou rukou chytněte pravé elastické rameno pásu, shrňte ho v levé dlani. Povolte kolena a přitáhněte břicho. Pak posouvejte s pravou rukou na břiše přímý sval směrem ke středu břicha zprava doleva a přilepte rameno pás uprostřed vepředu na tílko.

krok 4.

4) Otočte se k zrcadlu levou stranou a přilepte konec ramena vlevo nahoře na horní díl pásu. Ujistěte se, že je přilepeno na zadním dílu pásu a ne na tílku.

krok 5.

5) Pravou rukou chytněte levé rameno a shrňte ho v dlani. Povolte kolena a přitáhněte břicho. S levou rukou na břiše posuňte přímý sval směrem ke středu, rameno směřuje diagonálně doprava.

krok 6.

6) Otočte se pravou stranou k zrcadlu a pravou rukou přilepte rameno pásu na horní část zadního dílu pásu, pak popotáhněte střed ramene trochu dolů.

krok 7.

7) Otočte se přímo k zrcadlu a levou rukou chytněte pravé spodní rameno, v dlani ho shrňte. S pravou rukou na břiše posouvejte sval zprava doleva ke středu břicha a přilepte vpředu rameno na tílko.

krok 8.

8) Otočte se levou stranou k zrcadlu a přilepte konec ramene na dolní část zadního dílu pásu.