Prémiový balíček

obsahuje:

Prémiový balíček

Objednat

Prémiový balíček

Cena: 9900 Kč

Tejpovací motýlky

Účelem tejpovacích motýlků je pomoci v hojení diastázy přímých břišních svalů. Tejpy fungují ve spojení s rehabilitačním pásem Diastasis Rehab Splint®, aby se urychlil proces uzavírání diastázy. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nosit pás Diastasis Rehab Splint®, můžete používat tyto tejpy samostatně. Tejpy fungují na principu náplasti, přibližují svaly a vazivo k sobě.

Když je tejp při aplikaci na kůži roztažen, chce se vrátit do své původní nenatažené polohy. Tento průběžný proces vracení na kůži pošle zprávu do vaziva a svalů, aby se pohybovali ve stejném směru.

Kůže na břichu je velmi citlivá, proto se doporučuje začít nejdříve od 4. týdne TuplerTechnique programu. Do té doby je dobré připravovat kůži korekčním krémem na vazivo. Kvůli citlivosti kůže, začnětě postupně s množstvím tejpů. První týden si aplikujte jeden tejp nad a jeden pod pupík. Pokud byste měli alergickou reakci, tejpy sundejte, udělejte týden pauzu a kůži průběžně vyživujte korekčním krémem na vazivo. Po týdnu se obvykle pokožka zlepší a můžete začít znovu. Pokud jde vše dobře po prvním týdnu, můžete již aplikovat dva tejpy nad a dvě pod pupík. Pokud jste bez reakcí na kůži, můžete v třetím týdnu pokročit na tři tejpy nad a pod pupíkem. Poté pokračujte po celou dobu používání tejpovacích motýlků se šesti kusy. Jedna aplikace by měla vydržet 4-6 dnů. Mezi aplikacemi nechte pokožku alespoň jeden den odpočinout než aplikujete tejpy znovu. To je výborná pauza na použití korekčního krému na vazivo. Tejpy jsou voděodolné, ale ne nepropustné, takže se je snažte během sprchování namočit co nejméně.

Další použití: Together Tape® může být také použita k mobilizaci jizvy po císařském řezu. Aplikujte výše popsaným způsobem přímo na jizvu.

Obsah balení: Krabička obsahuje 30 kusů tejpovacích motýlků. První balení vystačí na 6 týdnů, každé další pak na 5 týdnů.

Korekční krém na vazivo

Vědecké studie ukazují, že "nutriční" terapie je klíčovým faktorem při hojení vaziva. Tento krém byl speciálně vyvinut tak, aby obsahoval specifické živiny, které vyživují a léčí vazivo. Získávání těchto specifických živin z potravy je také při léčbě velmi důležité. Pokud se chcete dozvědět, které živiny jsou důležité pro nápravu vaziva, jakou mají funkci, jaký je zdroj potravy a v jaké složce jsou obsaženy v krému, tak klikněte zde.

Jak krém používat? Po koupeli důkladně vysušte pokožku a naneste krém na vazivo spojující břišní svaly a to po celé délce linea alba od dolní části hrudní kosti až k vaší stydké kosti. Nenanášejte do pupíku, protože je důležité, aby byl pupík před použitím pásu suchý a čistý. Po vstřebání krému si nasaďte zase zpátky pás. Tento krém je možné použít i na obličej a tělo jako krém vyživující pokožku. Krém je vyroben v USA. Je přírodní, bez parabenů, ftalátů, petrochemie, minerálních olejů nebo detergentních látek.

Složení: komplex složek pro nápravu vaziva, dýňový olej, sezamový olej, olej z rýžových otrub, slunečnicový olej, kokosový olej, olej z hroznových jader, bambucké máslo, destilovaná voda, aloe vera, slunečnicový olej, olej z voďankovce, kyselina stearová, sójový olej, vitamíny A, C, E, B5, sorbát draselný, Germall Plus (antimikrobiální konzervant), kyselina citrónová, vonný olej z růže, pomerančový esenciální olej, cetylalkohol.

Konzultace Skype

30 minutová konzultace přes Skype slouží k zodpovězení otázek, které Vás napadnou po shlédnutí videa, vyzkoušení cviků a denních pohybů v praxi, případně pomoc s nasazováním pásu.