balíček Premium

obsahuje:
- pás Diastasis Rehab Splint®
- pás TogetherWear® Splint
- 2× tílko TogetherWear® Splint
- příručka
- video
- korekční krém na vazivo
- tejpovací motýlky
- 30min Skype konzultace


Pouhé nošení pásu neuzavře diastázu, je to jen jeden ze čtyř kroků !

Video*

Video „Lose Your MUMMY TUMMY®“ je video s českými titulky primárně určeno pro ženy, které mají diastázu břišních svalů. Tupler Technique® program byl původně vytvořen pro těhotné ženy, takže může být používán také během těhotenství. Video mohou ale využít i muži s diastázou, protože v současné době nemáme k dispozici pánskou verzi videa s českými titulky (princip metody a cviky jsou stejné). Video vysvětluje všechny 4 kroky kroky Tupler Technique® programu (cviky, nošení pásu, jak správně používat břišní svaly při každodenních aktivitách atd.). Je zde také část věnována souvislosti pánevního dna s břišními svaly a cviky na pánevní dno.
Poslední část videa pak vysvětluje jak začlenit princip Tupler Technique® do vašeho běžného cvičení s ukázkou cviků.

Příručka

Video obsahuje hodně informací, proto je zde příručka, v které jsou stručně a přehledně shrnuty všechny 4 kroky Tupler Technique® programu. Je zde také tabulka pro každý den na 18 týdnů, abyste přesně věděli jak v programu postupovat.

Pás - Diastasis Rehab Splint®

Nošení pásu je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®.
Standardní pás je vysoký 20 cm a má 3 ramena.

Složení materiálu:
zadní díl (85% nylon, 15% spandex + 100% polyurethane), suchý zip (100% nylon), ramena pásu (65% dacron, 35% gumová nit)

Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko. Perte ručně a nesušte v sušičce !

Pás - TogetherWear® Splint

Tento pás TogetherWear® Splint je stejně jako pás Diastasis Rehab Splint® unisex pro ženy i muže. Kontsrukce pásu je stejná, až na to, že pás má dva suché zipy na obou stranách zadního dílu, takže se zadní díl připevní na spodní tílko a to usnadňuje nasazování. Také dvě elastická přední ramena mají suché zipy, které se připevní vepředu a lépe tak drží na místě. Pás doporučujeme nosit dohromady s tílkem TogetherWear Tank Top.

Složení materiálu:
Zadní díl zadní část: 89% Nylon, 11% Spandex
Zadní díl uvnitř: 100% Polyurethanová pěna,
Zadní díl vnitřní část: 100% Nylon
Suchý zip: 100% Nylon
Elastická ramena: 70% Polyester, 30% gumová nit

2× Tílko - TogetherWear® Tank Top

Toto tílko je unisex pro ženy i muže. Je vyrobeno ze suchého zipu s nylonem a spandexem. Vzhledem k tomu, že tílko se nosí dlouhodobě, je antimikrobiální a tkanina odvádí vlhkost z povrchu pokožky Tuto tkaninovou technologii najdete v mnoha vysoce výkonných atletických a sportovních oděvech, a to díky prodyšnosti, schnutí a chlazení. Když se potíte, vaše tělo se snaží ochladit. Většina oděvních tkanin bude zadržovat vlhkost a zabraňuje rychlému odpařování potu. Způsob, jakým tkanina pro odvod vlhkosti funguje, je, že když ji budete nosit a začnete se potit, vlastnost ve vláknech absorbuje a uvolňuje vlhkost na povrch pro rychlé odpařování. Tkanina také nebyla barvena, protože někteří lidé jsou alergičtí na složky v barvivu.

Více na youtube.com/watch?v=eb1tJNqYivM

Tejpovací motýlky

Účelem tejpovacích motýlků TogetherTape® je pomoci v hojení diastázy přímých břišních svalů. Tejpy fungují ve spojení s rehabilitačním pásem Diastasis Rehab Splint®, aby se urychlil proces uzavírání diastázy. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nosit pás Diastasis Rehab Splint®, můžete používat tyto tejpy samostatně. Tejpy fungují na principu náplasti, přibližují svaly a vazivo k sobě.

Když je tejp při aplikaci na kůži roztažen, chce se vrátit do své původní nenatažené polohy. Tento průběžný proces vracení na kůži pošle zprávu do vaziva a svalů, aby se pohybovali ve stejném směru.

Kůže na břichu je velmi citlivá, proto se doporučuje začít nejdříve od 4. týdne TuplerTechnique programu. Do té doby je dobré připravovat kůži korekčním krémem na vazivo. Kvůli citlivosti kůže, začnětě postupně s množstvím tejpů. První týden si aplikujte jeden tejp nad a jeden pod pupík. Pokud byste měli alergickou reakci, tejpy sundejte, udělejte týden pauzu a kůži průběžně vyživujte korekčním krémem na vazivo. Po týdnu se obvykle pokožka zlepší a můžete začít znovu. Pokud jde vše dobře po prvním týdnu, můžete již aplikovat dva tejpy nad a dvě pod pupík. Pokud jste bez reakcí na kůži, můžete v třetím týdnu pokročit na tři tejpy nad a pod pupíkem. Poté pokračujte po celou dobu používání tejpovacích motýlků se šesti kusy. Jedna aplikace by měla vydržet 4-6 dnů. Mezi aplikacemi nechte pokožku alespoň jeden den odpočinout než aplikujete tejpy znovu. To je výborná pauza na použití korekčního krému na vazivo. Tejpy jsou voděodolné, ale ne nepropustné, takže se je snažte během sprchování namočit co nejméně.

Další použití: Together Tape® může být také použita k mobilizaci jizvy po císařském řezu. Aplikujte výše popsaným způsobem přímo na jizvu.

Obsah balení: Krabička obsahuje 30 kusů tejpovacích motýlků. První balení vystačí na 6 týdnů, každé další pak na 5 týdnů.

Korekční krém na vazivo

Vědecké studie ukazují, že "nutriční" terapie je klíčovým faktorem při hojení vaziva. Tento krém byl speciálně vyvinut tak, aby obsahoval specifické živiny, které vyživují a léčí vazivo. Získávání těchto specifických živin z potravy je také při léčbě velmi důležité. Pokud se chcete dozvědět, které živiny jsou důležité pro nápravu vaziva, jakou mají funkci, jaký je zdroj potravy a v jaké složce jsou obsaženy v krému, tak klikněte zde.

Jak krém používat? Po koupeli důkladně vysušte pokožku a naneste krém na vazivo spojující břišní svaly a to po celé délce linea alba od dolní části hrudní kosti až k vaší stydké kosti. Nenanášejte do pupíku, protože je důležité, aby byl pupík před použitím pásu suchý a čistý. Po vstřebání krému si nasaďte zase zpátky pás. Tento krém je možné použít i na obličej a tělo jako krém vyživující pokožku. Krém je vyroben v USA. Je přírodní, bez parabenů, ftalátů, petrochemie, minerálních olejů nebo detergentních látek.

Složení: komplex složek pro nápravu vaziva, dýňový olej, sezamový olej, olej z rýžových otrub, slunečnicový olej, kokosový olej, olej z hroznových jader, bambucké máslo, destilovaná voda, aloe vera, slunečnicový olej, olej z voďankovce, kyselina stearová, sójový olej, vitamíny A, C, E, B5, sorbát draselný, Germall Plus (antimikrobiální konzervant), kyselina citrónová, vonný olej z růže, pomerančový esenciální olej, cetylalkohol.

Konzultace Skype

30 minutová konzultace přes Skype slouží k zodpovězení otázek, které Vás napadnou po shlédnutí videa, vyzkoušení cviků a denních pohybů v praxi, případně pomoc s nasazováním pásu.

*Video je možno zakoupit pouze ve formě streamingu, tedy online přenosu. Služba je provozována společností Tupler Inc. Po zakoupení této služby, obdržíte jednorázový licenční kód a potom si nastavíte uživatelské jméno a heslo. Sdílení těchto údajů s někým jiným je přísně zakázáno a je důvodem pro ukončení této služby. Náš systém je nastaven tak, aby sledoval každé "sdílení" videa. Každému uživateli je povoleno použít dvě různé IP adresy, tedy sledovat video na dvou různých zařízeních. Pokud by se na jedno uživatelské jméno objevilo více IP adres, nebo by dvě různé IP adresy sledovaly video současně, vaše služba bude ukončena.

Služba je dostupná 1 rok od prvního přihlášení. Dle občanského zákoníku o dodání digitálního obsahu nelze v tomto případě po zakoupení služby od kupní smlouvy odstoupit! (Více viz Obchodní podmínky).

balíček Premium

Objednat

balíček Premium

Cena: 9900 Kč