Korekční krém na vazivo

Korekční krém na vazivo

Objednat

Korekční krém na vazivo

Cena: 1290 Kč

Vědecké studie ukazují, že "nutriční" terapie je klíčovým faktorem při hojení vaziva. Tento krém byl speciálně vyvinut tak, aby obsahoval specifické živiny, které vyživují a léčí vazivo. Získávání těchto specifických živin z potravy je také při léčbě velmi důležité. Pokud se chcete dozvědět, které živiny jsou důležité pro nápravu vaziva, jakou mají funkci, jaký je zdroj potravy a v jaké složce jsou obsaženy v krému, tak klikněte zde.

Jak krém používat? Po koupeli důkladně vysušte pokožku a naneste krém na vazivo spojující břišní svaly a to po celé délce linea alba od dolní části hrudní kosti až k vaší stydké kosti. Nenanášejte do pupíku, protože je důležité, aby byl pupík před použitím pásu suchý a čistý. Po vstřebání krému si nasaďte zase zpátky pás. Tento krém je možné použít i na obličej a tělo jako krém vyživující pokožku. Krém je vyroben v USA. Je přírodní, bez parabenů, ftalátů, petrochemie, minerálních olejů nebo detergentních látek.

Složení: komplex složek pro nápravu vaziva, dýňový olej, sezamový olej, olej z rýžových otrub, slunečnicový olej, kokosový olej, olej z hroznových jader, bambucké máslo, destilovaná voda, aloe vera, slunečnicový olej, olej z voďankovce, kyselina stearová, sójový olej, vitamíny A, C, E, B5, sorbát draselný, Germall Plus (antimikrobiální konzervant), kyselina citrónová, vonný olej z růže, pomerančový esenciální olej, cetylalkohol.