balíček Speciál

obsahuje:
- pás Diastasis Rehab Splint®
- pás TogetherWear® Splint
- tílko TogetherWear® Splint
- příručka
- video
- 30min Skype konzultace

perfektvní volba pro cvičení doma


Pouhé nošení pásu neuzavře diastázu, je to jen jeden ze čtyř kroků !

Video*

Video „Lose Your MUMMY TUMMY®“ je video s českými titulky primárně určeno pro ženy, které mají diastázu břišních svalů. Tupler Technique® program byl původně vytvořen pro těhotné ženy, takže může být používán také během těhotenství. Video mohou ale využít i muži s diastázou, protože v současné době nemáme k dispozici pánskou verzi videa s českými titulky (princip metody a cviky jsou stejné). Video vysvětluje všechny 4 kroky kroky Tupler Technique® programu (cviky, nošení pásu, jak správně používat břišní svaly při každodenních aktivitách atd.). Je zde také část věnována souvislosti pánevního dna s břišními svaly a cviky na pánevní dno.
Poslední část videa pak vysvětluje jak začlenit princip Tupler Technique® do vašeho běžného cvičení s ukázkou cviků.

Příručka

Video obsahuje hodně informací, proto je zde příručka, v které jsou stručně a přehledně shrnuty všechny 4 kroky Tupler Technique® programu. Je zde také tabulka pro každý den na 18 týdnů, abyste přesně věděli jak v programu postupovat.

Pás - Diastasis Rehab Splint®

Nošení pásu je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®.
Standardní pás je vysoký 20 cm a má 3 ramena.

Složení materiálu:
zadní díl (85% nylon, 15% spandex + 100% polyurethane), suchý zip (100% nylon), ramena pásu (65% dacron, 35% gumová nit)

Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko. Perte ručně a nesušte v sušičce !

Pás - TogetherWear® Splint

Tento pás TogetherWear® Splint je stejně jako pás Diastasis Rehab Splint® unisex pro ženy i muže. Kontsrukce pásu je stejná, až na to, že pás má dva suché zipy na obou stranách zadního dílu, takže se zadní díl připevní na spodní tílko a to usnadňuje nasazování. Také dvě elastická přední ramena mají suché zipy, které se připevní vepředu a lépe tak drží na místě. Pás doporučujeme nosit dohromady s tílkem TogetherWear Tank Top.

Složení materiálu:
Zadní díl zadní část: 89% Nylon, 11% Spandex
Zadní díl uvnitř: 100% Polyurethanová pěna,
Zadní díl vnitřní část: 100% Nylon
Suchý zip: 100% Nylon
Elastická ramena: 70% Polyester, 30% gumová nit

Tílko - TogetherWear® Tank Top

Toto tílko je unisex pro ženy i muže. Je vyrobeno ze suchého zipu s nylonem a spandexem. Vzhledem k tomu, že tílko se nosí dlouhodobě, je antimikrobiální a tkanina odvádí vlhkost z povrchu pokožky Tuto tkaninovou technologii najdete v mnoha vysoce výkonných atletických a sportovních oděvech, a to díky prodyšnosti, schnutí a chlazení. Když se potíte, vaše tělo se snaží ochladit. Většina oděvních tkanin bude zadržovat vlhkost a zabraňuje rychlému odpařování potu. Způsob, jakým tkanina pro odvod vlhkosti funguje, je, že když ji budete nosit a začnete se potit, vlastnost ve vláknech absorbuje a uvolňuje vlhkost na povrch pro rychlé odpařování. Tkanina také nebyla barvena, protože někteří lidé jsou alergičtí na složky v barvivu.

Více na youtube.com/watch?v=eb1tJNqYivM

Konzultace Skype

30 minutová konzultace přes Skype slouží k zodpovězení otázek, které Vás napadnou po shlédnutí videa, vyzkoušení cviků a denních pohybů v praxi, případně pomoc s nasazováním pásu.

*Video je možno zakoupit pouze ve formě streamingu, tedy online přenosu. Služba je provozována společností Tupler Inc. Po zakoupení této služby, obdržíte jednorázový licenční kód a potom si nastavíte uživatelské jméno a heslo. Sdílení těchto údajů s někým jiným je přísně zakázáno a je důvodem pro ukončení této služby. Náš systém je nastaven tak, aby sledoval každé "sdílení" videa. Každému uživateli je povoleno použít dvě různé IP adresy, tedy sledovat video na dvou různých zařízeních. Pokud by se na jedno uživatelské jméno objevilo více IP adres, nebo by dvě různé IP adresy sledovaly video současně, vaše služba bude ukončena.

Služba je dostupná 1 rok od prvního přihlášení. Dle občanského zákoníku o dodání digitálního obsahu nelze v tomto případě po zakoupení služby od kupní smlouvy odstoupit! (Více viz Obchodní podmínky).

balíček Speciál

Objednat

balíček Speciál

Cena: 6900 Kč