TogetherWear® pás a tílko

obsahuje: - TogetherWear® – pás - TogetherWear® - tílko
TogetherWear® pás a tílko

Objednat

TogetherWear® pás a tílko

Cena: 3380 Kč

Pás

Nošení pásu je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®.

Tento pás TogetherWear® Splint je stejně jako pás Diastasis Rehab Splint® unisex pro ženy i muže. Kontsrukce pásu je stejná, až na to, že pás má dva suché zipy na obou stranách zadního dílu, takže se zadní díl připevní na spodní tílko a to usnadňuje nasazování. Také dvě elastická přední ramena mají suché zipy, které se připevní vepředu a lépe tak drží na místě. Pás doporučujeme nosit dohromady s tílkem TogetherWear® Tank Top.

Složení materiálu:
Zadní díl zadní část: 89% Nylon, 11% Spandex
Zadní díl uvnitř: 100% Polyurethanová pěna,
Zadní díl vnitřní část: 100% Nylon
Suchý zip: 100% Nylon
Elastická ramena: 70% Polyester, 30% gumová nit

Jak nasadit pás: youtube.com/watch?v=D0dx_x1uKvA

hodiny

Vzhledem k tomu, že pás se musí nosit 24 hod denně, je dobré zvážit nákup ještě jednoho pásu, když jeden perete, nebo máte jeden na sport a jeden na běžné nošení apod.

Tílko

Toto tílko je unisex pro ženy i muže. Je vyrobeno ze suchého zipu s nylonem a spandexem. Vzhledem k tomu, že tílko se nosí dlouhodobě, je antimikrobiální a tkanina odvádí vlhkost z povrchu pokožky Tuto tkaninovou technologii najdete v mnoha vysoce výkonných atletických a sportovních oděvech, a to díky prodyšnosti, schnutí a chlazení. Když se potíte, vaše tělo se snaží ochladit. Většina oděvních tkanin bude zadržovat vlhkost a zabraňuje rychlému odpařování potu. Způsob, jakým tkanina pro odvod vlhkosti funguje, je, že když ji budete nosit a začnete se potit, vlastnost ve vláknech absorbuje a uvolňuje vlhkost na povrch pro rychlé odpařování. Tkanina také nebyla barvena, protože někteří lidé jsou alergičtí na složky v barvivu.

Více na youtube.com/watch?v=eb1tJNqYivM

alert

Pouhé nošení pásu neuzavře diastázu, je to jen jeden ze čtyř kroků Tupler Technique® programu. Abyste mohli začít se 4 kroky Tupler Technique® programu potřebujete ještě instruktážní video a průvodce.
kompletní balíček pro cvičení Tupler Technique®