Vánoční balíček komplet

(Pás + příručka + video + tejpy + krém)


Tento balíček obsahuje Diastasis Rehab Splint® (stahovací pás), příručku v češtině a instruktážní video (online k přehrání*). Všechny 3 položky balíčku potřebujete, abyste mohli začít se 4 kroky Tupler Technique® programu. Pouhé nošení pásu neuzavře diastázu, je to jen jeden ze čtyř kroků !

Video
Video „Lose Your MUMMY TUMMY®“ je video s českými titulky primárně určeno pro ženy, které mají diastázu břišních svalů. Tupler Technique® program byl původně vytvořen pro těhotné ženy, takže může být používán také během těhotenství. Video mohou ale využít i muži s diastázou, protože v současné době nemáme k dispozici pánskou verzi videa s českými titulky (princip metody a cviky jsou stejné). Video vysvětluje všechny 4 kroky kroky Tupler Technique® programu (cviky, nošení pásu, jak správně používat břišní svaly při každodenních aktivitách atd.). Je zde také část věnována souvislosti pánevního dna s břišními svaly a cviky na pánevní dno.
Poslední část videa pak vysvětluje jak začlenit princip Tupler Technique® do vašeho běžného cvičení s ukázkou cviků.

Příručka
Video obsahuje hodně informací, proto je zde příručka, v které jsou stručně a přehledně shrnuty všechny 4 kroky Tupler Technique® programu. Je zde také tabulka pro každý den na 18 týdnů, abyste přesně věděli jak v programu postupovat.

Pás
Nošení pásu je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®.
Zadní díl pásu je vyroben z neoprenu a ramena z elastického materiálu. Elastický materiál obsahuje latex. Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko.
Standardní pás je vysoký 20 cm a má 3 ramena 
Pás pro krátký trup je vysoký 15 cm a má pouze 2 ramena. Je určen pro osoby s kratším trupem a pro děti.
Vzhledem k tomu, že pás se musí nosit 24 hod denně, je dobré zvážit nákup ještě jednoho pásu, když jeden perete, nebo máte jeden na sport a jeden na běžné nošení apod.

*Video je možno zakoupit pouze ve formě streamingu, tedy online přenosu. Služba je provozována společností Tupler Inc. Po zakoupení této služby, obdržíte jednorázový licenční kód a potom si nastavíte uživatelské jméno a heslo. Sdílení těchto údajů s někým jiným je přísně zakázáno a je důvodem pro ukončení této služby. Náš systém je nastaven tak, aby sledoval každé "sdílení" videa. Každému uživateli je povoleno použít dvě různé IP adresy, tedy sledovat video na dvou různých zařízeních. Pokud by se na jedno uživatelské jméno objevilo více IP adres, nebo by dvě různé IP adresy sledovaly video současně, vaše služba bude ukončena.

Služba je dostupná 1 rok od prvního přihlášení. Dle občanského zákoníku o dodání digitálního obsahu nelze v tomto případě po zakoupení služby od kupní smlouvy odstoupit! (Více viz Obchodní podmínky).

Tejpovací motýlky
Účelem tejpovacích motýlků TogetherTape™ je pomoci v hojení diastázy přímých břišních svalů. Tejpy fungují ve spojení s rehabilitačním pásem Diastasis Rehab Splint®, aby se urychlil proces uzavírání diastázy. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nosit pás Diastasis Rehab Splint®, můžete používat tyto tejpy samostatně. Tejpy fungují na principu náplasti, přibližují svaly a vazivo k sobě.

Když je tejp při aplikaci na kůži roztažen, chce se vrátit do své původní nenatažené polohy. Tento průběžný proces vracení na kůži pošle zprávu do vaziva a svalů, aby se pohybovali ve stejném směru.

Kůže na břichu je velmi citlivá, proto se doporučuje začít nejdříve od 4. týdne TuplerTechnique programu. Do té doby je dobré připravovat kůži korekčním krémem na vazivo. Kvůli citlivosti kůže, začnětě postupně s množstvím tejpů. První týden si aplikujte jeden tejp nad a jeden pod pupík. Pokud byste měli alergickou reakci, tejpy sundejte, udělejte týden pauzu a kůži průběžně vyživujte korekčním krémem na vazivo. Po týdnu se obvykle pokožka zlepší a můžete začít znovu. Pokud jde vše dobře po prvním týdnu, můžete již aplikovat dva tejpy nad a dvě pod pupík. Pokud jste bez reakcí na kůži, můžete v třetím týdnu pokročit na tři tejpy nad a pod pupíkem. Poté pokračujte po celou dobu používání tejpovacích motýlků se šesti kusy. Jedna aplikace by měla vydržet 4-6 dnů. Mezi aplikacemi nechte pokožku alespoň jeden den odpočinout než aplikujete tejpy znovu. To je výborná pauza na použití korekčního krému na vazivo. Tejpy jsou voděodolné, ale ne nepropustné, takže se je snažte během sprchování namočit co nejméně.

Další použití: Together Tape™ může být také použita k mobilizaci jizvy po císařském řezu. Aplikujte výše popsaným způsobem přímo na jizvu.

Obsah balení: Krabička obsahuje 30 kusů tejpovacích motýlků. První balení vystačí na 6 týdnů, každé další pak na 5 týdnů.

Korekční krém na vazivo Vědecké studie ukazují, že "nutriční" terapie je klíčovým faktorem při hojení vaziva. Tento krém byl speciálně vyvinut tak, aby obsahoval specifické živiny, které vyživují a léčí vazivo. Získávání těchto specifických živin z potravy je také při léčbě velmi důležité. Pokud se chcete dozvědět, které živiny jsou důležité pro nápravu vaziva, jakou mají funkci, jaký je zdroj potravy a v jaké složce jsou obsaženy v krému, tak klikněte zde.

Jak krém používat? Po koupeli důkladně vysušte pokožku a naneste krém na vazivo spojující břišní svaly a to po celé délce linea alba od dolní části hrudní kosti až k vaší stydké kosti. Nenanášejte do pupíku, protože je důležité, aby byl pupík před použitím pásu suchý a čistý. Po vstřebání krému si nasaďte zase zpátky pás. Tento krém je možné použít i na obličej a tělo jako krém vyživující pokožku. Krém je vyroben v USA. Je přírodní, bez parabenů, ftalátů, petrochemie, minerálních olejů nebo detergentních látek.

Složení: komplex složek pro nápravu vaziva, dýňový olej, sezamový olej, olej z rýžových otrub, slunečnicový olej, kokosový olej, olej z hroznových jader, bambucké máslo, destilovaná voda, aloe vera, slunečnicový olej, olej z voďankovce, kyselina stearová, sójový olej, vitamíny A, C, E, B5, sorbát draselný, Germall Plus (antimikrobiální konzervant), kyselina citrónová, vonný olej z růže, pomerančový esenciální olej, cetylalkohol.

Vánoční balíček komplet

Vánoční balíček komplet

Cena: 4990 Kč