Výhodný balíček

(Pás + příručka + video)


Tento základní balíček obsahuje Diastasis Rehab Splint® (stahovací pás), příručku v češtině a instruktážní video (online k přehrání*). Všechny 3 položky balíčku potřebujete, abyste mohli začít se 4 kroky Tupler Technique® programu. Pouhé nošení pásu neuzavře diastázu, je to jen jeden ze čtyř kroků !

Video
Video „Lose Your MUMMY TUMMY®“ je video s českými titulky primárně určeno pro ženy, které mají diastázu břišních svalů. Tupler Technique® program byl původně vytvořen pro těhotné ženy, takže může být používán také během těhotenství. Video mohou ale využít i muži s diastázou, protože v současné době nemáme k dispozici pánskou verzi videa s českými titulky (princip metody a cviky jsou stejné). Video vysvětluje všechny 4 kroky kroky Tupler Technique® programu (cviky, nošení pásu, jak správně používat břišní svaly při každodenních aktivitách atd.). Je zde také část věnována souvislosti pánevního dna s břišními svaly a cviky na pánevní dno.
Poslední část videa pak vysvětluje jak začlenit princip Tupler Technique® do vašeho běžného cvičení s ukázkou cviků.

Příručka
Video obsahuje hodně informací, proto je zde příručka, v které jsou stručně a přehledně shrnuty všechny 4 kroky Tupler Technique® programu. Je zde také tabulka pro každý den na 18 týdnů, abyste přesně věděli jak v programu postupovat.

Pás
Nošení pásu je jedním ze 4 kroků Tupler Technique®.
Zadní díl pásu je vyroben z neoprenu a ramena z elastického materiálu. Elastický materiál obsahuje latex. Pás doporučujeme nosit přes upnuté spodní tílko.
Standardní pás je vysoký 20 cm a má 3 ramena 
Pás pro krátký trup je vysoký 15 cm a má pouze 2 ramena. Je určen pro osoby s kratším trupem a pro děti.
Vzhledem k tomu, že pás se musí nosit 24 hod denně, je dobré zvážit nákup ještě jednoho pásu, když jeden perete, nebo máte jeden na sport a jeden na běžné nošení apod.

*Video je možno zakoupit pouze ve formě streamingu, tedy online přenosu. Služba je provozována společností Tupler Inc. Po zakoupení této služby, obdržíte jednorázový licenční kód a potom si nastavíte uživatelské jméno a heslo. Sdílení těchto údajů s někým jiným je přísně zakázáno a je důvodem pro ukončení této služby. Náš systém je nastaven tak, aby sledoval každé "sdílení" videa. Každému uživateli je povoleno použít dvě různé IP adresy, tedy sledovat video na dvou různých zařízeních. Pokud by se na jedno uživatelské jméno objevilo více IP adres, nebo by dvě různé IP adresy sledovaly video současně, vaše služba bude ukončena.

Služba je dostupná 1 rok od prvního přihlášení. Dle občanského zákoníku o dodání digitálního obsahu nelze v tomto případě po zakoupení služby od kupní smlouvy odstoupit! (Více viz Obchodní podmínky).

Výhodný balíček

Výhodný balíček

Cena: 3490 Kč